Kuc - polskie rękawiczki skórzane

Zapraszamy do współpracy


Od wielu lat owocnie współpracujemy ze sklepami i firmami w całej Polski. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta i pełną satysfakcję z zakupu naszych wyrobów.

Mamy bogate doświadczenie w dostawie rękawiczek i galanterii skórzanej dla agencji reklamowych przy promocji marek wymagających prezentów eleganckich i ekskluzywnych.

Produkujemy również rękawiczki dla wielu uznanych polskich i europejskich marek z uwzględnieniem ich wymagań, na podstawie wzorów dostarczonych lub własnych. Rękawiczki dostarczamy z logo i na wyłączność zamawiającego.

Klientom indywidualnym umożliwiamy zakup naszych produktów poprzez oficjalny sklep internetowy.

Zapewniamy

  • Wyroby wysokiej jakości
  • Dogodne warunki współpracy
  • Szybką realizację zamówień
  • Atrakcyjne ceny
  • Bogatą wiedzę w temacie produkcji rękawiczek

 

SklepyPonad 20 lat doświadczenia w tradycyjnym handlu i szerokie kontakty z wieloma sklepami stacjonarnymi w całej Polsce sprawiają, że jesteśmy sprawdzonym i solidnym partnerem. Nasze rękawiczki są ciekawym wyborem do uzupełnienia oferty Państwa sklepu.
Kontakt

Agencje reklamoweWspółpracujemy również z licznymi agencjami reklamowymi jako dostawcy wysokiej jakości rękawiczek i drobnej galanterii. Nasze wyroby swietnie sprawdzają się przy promocji marek samochodowych, jako prezenty dla lekarzy, prawników i pracowników wysokiego szczebla.
Istnieje możliwość nanoszenia logo za pomocą tłoczenia lub przy wykorzystaniu kolorowych tkanych wszywek żakardowych.
Elastyczne podejście, krótkie terminy realizacji i najwyższa jakość wyrobów z naturalnej skóry są naszymi atutami.

 

Inne markiOd wielu lat współpracujemy z wieloma znanymi markami ekskluzywnych ubrań i sieciami najlepszych butików dostarczając rękawiczki pod marką zlecającego. Oferujemy dopracowane fasony zarówno wg wzorów zleconych jak i na bazie projektów własnych.
Kontakt

ProjektantówJesteśmy w stanie zrealizować śmiałe i odważne krótkie serie wg pomysłów projektantów. Bazujemy na wielu udanych realizacjach zarówno dla najbardziej znanych polskich kreatorów mody jak i tych początkujących pomagając im np. przy pracach dyplomowych czy w pierwszych komercyjnych projektach.

Ze względu na pracochłonność i duże nakłady czasu potrzebne na realizacje takich projektów ich wykonanie jest możliwe wyłącznie w okresie wiosna-lato.

Klientów indywidualnych

Widząc coraz większe zainteresowanie Klientów indywidualnych zakupami w sieci postanowiliśmy uruchomić własny sklep z naszymi produktami.
Pod adresem kalta.pl znajdziesz bogaty asortyment produkowanych przez nas rękawiczek skórzanych i innej galanterii skórzanej. Oferujemy między innymi bardzo popularne rękawiczki samochodowe, które są świetnym prezentem dla każdego kierowcy. Uzupełnieniem asortymentu są liczne skórzane etui na klucze, etui na dokumenty oraz portfele i portmonetki

W naszym sklepie stawiamy na bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta gwarantując m.in. 30 dniowe prawo do wymiany towaru czy rozmiaru oraz pełne prawo do zwrotu zamówienie w tym terminie.
Zapraszamy do odwiedzenia sklepu i zapoznania się z ofertą...

sklep z rękawiczkami Kalta.pl